לייעוץ מקצועי ללא עלות

לייעוץ מקצועי ללא עלות

איתור נזילות הינו החלק העיקרי בפתרון בעיית נזילה סמויה. שירותי איתור נזילות צנרת מים תת קרקעית מוסתרת ביותר דורשת טכנולוגיות, כישורים וניסיון.

איתור נזילות בנשר הוא עסק למקצוענים בלבד, שקשה להכביר מילים בחשיבות שלו. מדובר בשירות שיכול לחסוך עד מאות אלפי שקלים, ונזקים כבירים. בין אם הנזק נגרם כתוצאה מנזילת המים עצמה, או בניסיון לאתר את מקור הנזילה באמצעות הרס המבנה. חברה לאיתור נזילות מקצועית תאתר לכם את הנזילה ללא הרס, במדויק ובמהירות.

איתור נזילות בבית שלכם

כשמדובר בבית שלכם, ובבריאות הקרובים שלכם אתם בטוח לא תתפשרו. מלבד הנזקים העצומים שנזילת מים עלולה לגרום למבנה (הן ברמת התשתיות והן בכל הנוגע לתכולה שלו), היא גם גורמת לעובש שהוא מסוכן לבריאות במידה ונושמים אותו. לכן אם אתם מזהים שחשבון המים עלה ללא סיבה מוצדקת או שיש כתם רטיבות באחד הקירות או בתקרה, ועל אחת כמה וכמה אם יש ריח רע ברחבי הבית – פנו מיד לחברה אמינה לאיתור נזילות מים.

נזילות יכולות להתרחש מהרבה סיבות, בין אם בעקבות בעיות איטום, סדקים בצנרת, תשתית לקויה, התיישנות, נזק פיזי הנגרם לצנרת ועוד. נראה שאין מבנה בישראל, וכמובן שגם בנשר, שחסין באופן מלא בפני נזילות: הן עלולות להופיע במבנים שעומדים על תילם כמה עשרות שנים, אבל גם בנכסים חדשים באופן יחסי. עליכם להיות ערניים בכל הקשור בצנרת שלכם, לזהות את הסימנים המקדימים על מנת לאתר ולתקן את הנזילה במהירות האפשרית.

מה קורה אם לא מאתרים נזילה בהקדם?

איתור נזילה יכול להתבצע על סמך התסמינים העיקריים המופיעים כאשר היא מתפתחת, דוגמת כתמי רטיבות בקירות. אבל, וזה אבל גדול מאוד, ממש לא כדאי להמתין עד שתראו סימנים מוחשיים ברורים. הסיבה היא שחלק מהתסמינים החד משמעיים של הנזילה מאפיינים בעיקר מצבים בהם מדובר בבעיה חמורה, לעיתים כזו שמתפתחת מתחת לפני השטח במשך שנים.

נזילות, חשוב להדגיש, אינן נפתרות מעצמן. הצפי הוא שבהיעדר איתור מדויק וטיפול בהן, הבעיה רק תלך ותחמיר. הסיכונים הנובעים כתוצאה מכך הם נזק לתשתיות המבנה, ולעיתים גם לתכולתו או אפילו לבני הבית (עובש לדוגמה).

איך מאתרים נזילה בהקדם?

איתור נזילות בנשר, כמו בכל מקום אחר על מפת ישראל, דורש פנייה לחברות העומדות בחוד החנית בתחום. הצוות המיומן של חברות אלה יוכל לגלות את מיקום הנזילה המדויק גם בשלבים הראשונים שלה, אפילו כשלא מודעים כלל לבעיה המסתתרת מבעד לקירות או מתחת למרצפות. לכן מומלץ לבצע מפעם לפעם בדיקות תקופתיות ולהקפיד על בדק בית מקיף לפני שעוברים להתגורר בנכס, על אחת כמה וכמה דירה יד שנייה.

האם מדובר על תהליך שכולל הרס?

עד לפני כמה שנים, התשובה לשאלה הזו הייתה רחוקה מלהיות חד משמעית. הסיבה היא שאיתור נזילות אפשריות נעשה בשיטת "ניסוי וטעייה", שכללה פגיעה בתשתיות המבנה. כיום התמונה שונה, וקיימים אמצעים לאיתור מרשים ומדויק של הנזילה גם מבעד לתשתיות: מצלמה תרמית, ציוד אקוסטי וכן הלאה. מדובר כאן בחיסכון גדול בזמן, בכסף וכמובן שגם בכאבי ראש.

שירותי איתור נזילות ברחבי נשר

אתם גרים בנשר ואתם מזהים סימנים של נזילה סמויה? בוודאי תשמחו לשמוע שיש למי לפנות. חברתנו הינה החברה המובילה בישראל לאיתור נזילות בנשר והסביבה. החברה תספק לכם שירותי איתור נזילות מקצועי, יעיל ומדויק – וכל זה ללא הרס של המבנה, רק באמצעות המכשור המתקדם והצוות המיומן. לקוחות החברה נהנים משירות לקוחות אדיב, זמין ונגיש, ומרגע הפנייה החברה עושה את כל המאמצים להגיע במהירות האפשרית, ולאתר לכם את הנזילה באופן המקצועי ביותר.

הגורם המרכזי לנזקים בבית הינו נזילות מים שלא אותרו בזמן, ולא תוקנו. לכן, כאשר אנחנו מדברים על איתור נזילות מוקדם אנחנו מתכוונים לחיסכון של עד מאות אלפי שקלים. ברור שמחיר איתור הנזילה תלוי בשורה ארוכה של משתנים, דוגמת עומק הנזילה ומורכבות האיתור המדויק שלה, השיטה או הטכנולוגיות בהן נעשה שימוש, מועד מתן השירות (שירות מחוץ לשעות המקובלות יהיה יקר יותר) וכן הלאה.

חברת אשף האינסטלציה מספקת לכם שירותי איתור נזילות במחירים הוגנים ובמהירות האפשרית, כך שתוכלו לסמן "וי" על פתרון הבעיה מוקדם ככל שניתן.

אל תחכו עוד רגע. חייגו עכשיו למספר הטלפון 052-4516082 והצוות של אשף האינסטלציה יגיע עד אליכם עם כל הציוד הדרוש.

לקוחות ממליצים

בין הלקוחות שלנו

למה דווקא אנחנו?

24/5

שירות מהיר ויעיל

צוות אמין ומקצועי נבדק על ידי "המקצוענים"

שאלות נפוצות

מאתר נזילות מים מחברת אשף האינסטלציה יעזור לכם לחזור לשגרת החיים ולבצע פעולות שגורמות לשימוש בתשתיות ובצנרת ללא דאגה. 

אנו מבטיחים לתת את השירות הכי אמין ומקצועי ולפתור את הבעיה במהירות, וכפועל יוצא לחסוך לכם כסף ועוגמת נפש. 

המחיר משתנה בהתאם לעומק הבעיה והצורך בציוד ובשעות עבודה.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות. מבטיחים לספק לכם הצעת מחיר משתלמת. 

חשוב מאוד להבין שכל עוד הנזילה לא מתוקנת, היא הורסת באופן משמעותי את תשתיות המבנה. המים מחלחלים אל תוך היסודות, וככל שהנזילה מתמשכת זמן רב יותר כך הסיכוי להרס ונזק גדל. מה שיגרום להוצאות כספיות גבוהות מאוד ועיכוב בחזרה לשגרת החיים. 

מאמרים בנושא

ניתן ליצור קשר גם בנייד
לקוחות מרוצים וממליצים

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו:
052-451-6082